Systemy w bukmacherce

Jak do tej pory powstała duża liczba systemów bukmacherskich, które na celu miały zminimalizować ryzyko porażek i zmaksymalizować ewentualne zyski pochodzące z bukmacherki. I tak na przykład bardzo popularna wśród typerów jest gra systemem, który nazywa się progresja.

Czym jest Progresja? Progresja jest bardzo prostym i prawdopodobnie najpopularniejszym systemem gry u bukmachera, który polega na obstawianiu remisów na przykład w piłce nożnej.

I tak na przykład wybieramy sobie jakąś ligę, w której dosyć często padają remisy.

Może to być przykładowo druga liga włoska (Seria B), w której to remis pada średnio, co 3 mecze.

Następnie wybieramy drużynę, którą będziemy obstawiać. Dobrze byłoby jakby byłaby to drużyna, które nie zremisowała już od kilku spotkań. Kolejnym krokiem będzie obstawienie remisu tej drużyny w najbliższym meczu.

Gdy nie uda nam się trafić remisu obstawiamy kolejny mecz tej drużyny z tym, ze podwajamy stawkę, którą postawiliśmy na wcześniejszy mecz.

Jeżeli było to przykładowo 2zł to tym razem obstawiamy za 4zł i tak kolejno obstawiamy każdy mecz tej drużyny aż do momentu, w którym padnie remis. Jeśli padł remis to szukamy kolejnej drużyny, której mecze będziemy obstawiać.

Jak widać progresja jest systemem bardzo prostym i przy odrobinie cierpliwości możemy trochę zarobić.

Innym sposobem na grę jest znalezienie dobrego „typera” lub też grupy „typerów”, których kupony będziemy obstawiać u bukmacherów. Nie zawsze kursy będą wysokie, a co za tym idzie i zyski, ale czasami warto zaufać komuś z, zewnątrz kto zna się na tym, co robi.

Takich typerów można szukać na różnego rodzaju forach internetowych związanych z bukmacherką jak i w serwisach internetowych oferujących płatne typy. Jest ich naprawdę sporo, wystarczy tylko użyć wyszukiwarki internetowej.

Może jednak warto też zaufać sobie samemu? Jeżeli znasz się na sporcie, na bieżąco śledzisz statystyki i wyniki na przykład swojej ulubionej dyscypliny to może warto by spróbować swoich sił i samemu zostać „typerem”. Na pewno przyda Ci się w tym wypadku zdrowy rozsądek i jeżeli nie osiągasz dobrych wyników to warto jednak zaufać komuś z, zewnątrz kto zna się na rzeczy.

Więcej na temat systemów bukmacherskich możecie przeczytać na stronie bukzaplac.com. Znajdziecie tam opisy sporej ilości systemów bukmacherskich w raz z dokładnym omówieniem każdego z nich.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów

Najpopularniejszy wśród ludzi obstawiających w Internecie, ale i u bukmacherów stacjonarnych jest tak zwany zakład trójdrogowy, czyli zakład, w którym do wyboru mamy zwycięstwo którejś z drużyn i remis.

Każdy bukmacher internetowy i naziemny ma takie zdarzenia w swojej ofercie i najczęściej dotyczą one na przykład piłki nożnej. Logiczne jest, bowiem, że w piłce nożnej może albo wygrać któraś z drużyn lub też może paść remis. W niektórych zdarzeniach sportowych remis jest nie możliwy, dlatego też tam mamy do czynienia z zakładami dwudrożnymi na zwycięstwo.

Dotyczy to na przykład tenisa czy też na przykład snookera.

Przykładowy zakład trójdrożny przedstawia się następująco. Załóżmy, że mamy do czynienia z tak zwanymi derby Europy, czyli meczem Realu Madryt z FC Barceloną. Jeżeli obstawimy 1 to znaczyć będzie, że obstawiamy, ze w meczu zwycięży drużyna z Madrytu. 2 na naszym kuponie oznaczać będzie obstawienie zwycięstwa drugiej drużyny, czyli w tym wypadku FC Barcelony.

Jeżeli zaś chcemy wytypować remis w tym spotkaniu to powinniśmy postawić na x lub 0 (oznaczenie czasami różni się w zależności od bukmachera).

I tak, jeżeli obstawiliśmy 1 i Real Madryt na przykład wygra 1:0 to nasz zakład będzie zwycięski.

Inaczej sytuacja wygląda jednak w tenisie. Tutaj, ponieważ w tenisie remis jest nie możliwy możemy tylko obstawić zwycięstwo jednego z zawodników lub też jednej z pary w przypadku debla. Przykładowo podczas meczu Federera z Nadalem obstawienie 1 oznaczać będzie, że postawimy na zwycięstwo Rogera Federera natomiast 2 wygraną Nadala.

Prostota tego rodzaju zakładów sprawia, że są one bardzo popularne wśród ludzi bawiących się w obstawianie zakładów bukmacherskich online i w punktach przyjmowania zakładów. Wielu ludzi też zarobiło dzięki tym zakładom sporo pieniędzy.

Zachęcamy zatem do spróbowania swoich sił w tym rodzaju zakładów. Może wam tez się powiedzie, czego oczywiście szczerze wszystkim wam życzymy.

Wesprzyj mnie: